Oferta

Najwyższej jakości usługi świadczymy od 2008 roku

KOMPLEKSOWA OFERTA

Zintegrowane usługi informatyczne

Sieci LAN/WAN i loT

Sieci LAN/WAN i loT

Sieć LAN (Local Area Network) to lokalna sieć o zasięgu nie wykraczającym poza obręb jednego budynku. Sieć firmowa, domowa, czasami kampusowa to przykłady sieci LAN. Połączenia w jej obrębie mogą być oparte na okablowaniu strukturalnym lub komunikacji radiowej.

Sieć WAN (Wide Area Network) może obejmować bardzo duże obszary. Jest wykorzystywana w wielkopowierzchniowych kampusach, a także obiektach przekraczających granice miast i państw...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sieci bezprzewodowe

Sieci bezprzewodowe

Popularność sieci bezprzewodowych cały czas rośnie. Q4Net oferuje dwa powszechnie stosowane rozwiązania: WLAN oraz Mesh. Ich wspólny cel to bezprzewodowe połączenie wielu urządzeń w ramach jednej, bezpiecznej sieci, ale różnią się one technologią wykonania oraz specyfikacją.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT jest kluczowym czynnikiem w działalności wielu aspektów współczesnego świata. W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości rozwiązania technologiczne, które zapewnią bezpieczeństwo użytkowników oraz danych.

Rozpoznajemy potencjalne zagrożenia, po czym opracowujemy sposób ich eliminacji. Na bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych wpływa wiele czynników, ale dzięki ochronie trzech kluczowych obszarów jest łatwe do uzyskania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Systemy niskoprądowe

Systemy niskoprądowe

Niezauważalne i bezszelestne systemy niskoprądowe są podstawą działania wielu innych. Umożliwiają one pracę sieci komputerowych i telefonicznych oraz systemów alarmowych oraz monitorujących. Montujemy instalacje niskoprądowe najwyższej jakości razem z ich okablowaniem strukturalnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Serwery i macierze

Serwery i macierze

Dane są podstawą współczesnego świata, więc niezwykle istotne jest ich prawidłowe i bezpieczne magazynowaniu. Oferujemy montaż najwyższej klasy rozwiązań Data Center, dostarczając najlepsze serwery i macierze.

Systemy serwerowe w centrach danych obliczają i przetwarzają w krótkim czasie ogromne ilości danych. Działanie innych systemów teleinformatycznych zależy od ich prawidłowego funkcjonowania. Serwery są niezbędne w finansach, edukacji czy urzędach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Systemy wideo i VoIP

Systemy wideokonferencyjne
i VoIP

Systemy tele- i wideokonferencyjne są istotnymi elementami gospodarki. Dzięki nim możliwa jest multimedialna, interaktywna komunikacja bez ograniczeń geograficznych. Umożliwiają również wymianę danych i informacji, dzielenie się plikami oraz współdzielenie ekranów – jednocześnie i w czasie rzeczywistym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ